Angry Beards Beardroids vitamíny na rast fúzov 60 kapsúl

Podpor rast fúzov pomocou špeciálnych vitamínov tzv. Beardroids! Vitamíny českej značky Angry Beards na podporu rastu fúzov, vlasov....no všetkých chlpov na tele. Boj s rastom fúzov je na dlhú dobu, podpor teda svoju cestu nadupanými vitamínmi. Čím viac rast podporíš, tým je väčšia pravdepodobnosť, že raz uspeješ a budeš sa chváliť poriadnym plnovousom!

Kľúčové vlastnosti Beardroidov:

  • Vyrobené v Českej republike
  • Pri správnom používaní vydrží 2 mesiace (60 tabliet).
  • Slúži prevažne ako podpora pre rast vlasov a fúzov
  • Prevencia pred vypadávaním fúzov a vlasov
  • Zvyšujú kvalitu fúzov a vlasov
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
21,50 €
Angry Beards Beardroids vitamíny na rast fúzov 60 kapsúl

Vlastnosti beardroidov

Vitamíny českej značky Angry Beards na podporu rastu fúzov aj vlasov a proti ich nadmernému vypadávaniu. Beardroids prispieva aj nechtom aj zdravej pokožke a mentálnej činnosti.

Čo vlastne Beardroids obsahujú?

Obsahuje zinok, ktorý je potrebný na bunkovú proliferáciu, tvorbu väziva, hojenie rán a tvorbu spermií. Prispieva k zníženiu únavy, vyčerpania a pomáhajú metabolizovať mikroživiny. Vitamíny obsahujú aj vybrané aminokyseliny L-Methionine a L-Cystine obsahujúce síru, sú zdrojom keratínu predstavujúceho základný stavebný prvok fúzov aj vlasov. Biotín prispieva k udržaniu zdravého stavu fúzov/vlasov aj pokožky a prispieva k normálnemu metabolizmu mikroživín. 

Kedy a ako Beardroids užívať?

1-0-0 po jedle - 1x denne po jedle. Nič ale nevyváža pestrú stravu a tento výrobok určite nie je myslený ako jej náhrada. Je to doplnok stravy, ktorý vám pomáha dostať do seba každý deň kľúčové zložky pre rast fúzov a vlasov.

Vyrobené v Českej republike. V balení je 60 kapsúl - postačí na 2 mesiace.

Angry Beards Beardroids vitamíny na rast fúzov 60 kapsúl

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Angry Beards v roku 2017 vleteli ako delová guľa na trh s kozmetikou pre chlapov. Fenomén, ktorý začal ako experiment s kozmetickými hmotami v podaní dvoch fúzačov z Třebíča, sa rýchlo transformoval na kultovú záležitosť. Okrem e-shopu tak dnes engrybírdí výrobky nájdete v prezieravých drogériách a barbershopoch.

„Naštvaní fúzači“ servírujú tisícom chlapov propriety, ktoré im pomáhajú v top forme udržať fúzy, vlasy, gule i ostatné časti testosterónom nasiaknutých tiel. Medzi megahity v sortimente patria predovšetkým prípravky na podporu rastu fúzov z radu Beard Doping a Beardroids, doplnené o nevyhnutné náradie na kultiváciu tvárovej srsti - kefy, žehličky, shavetty.

Masívnej obľube chlapov a ich žien sa teší aj celá séria Calm Balls - mazanie na kulestroj. A limitované edície brandového oblečenia, sexy omaľovánok alebo nechutne robustných prsteňov patria k pravidelným spúšťačom davového šialenstva.

Do posledného detailu vymyslené a poctivo vyrobené v Českej republike.