Angry Beards hrebeň na fúzy

Drevený hrebeň na fúzy zo santalového dreva s antistatickým efektom od českej značky Angry Beards. Rozčeše fúzy od korienkov až ku končekom.

Kľúčové vlastnosti hrebeňa:

  • Obojstranný hrebeň zo santalového dreva
  • Má dve strany – s menším a väčším rozostupom zubov – strana s väčším rozostupom zubov je špeciálne pre prvotné rozčesanie chuchvalcov a následne druhú stranu dotiahneš všetko k absolutnej dokonalosti
  • Kompaktná veľkosť - zmestí sa skrátka všade, dokonalý aj na cesty!
  • Súčasťou je luxusné kožené púzdro.
  • Čerešničkou je potom vypálené logo Angry Beards s fúzačom.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
9,90 €
Angry Beards hrebeň na fúzy

Hrebeň zo santalového dreva

Dvojitý typ zubov pre perfektné rozčesanie a uhladenie fúzov. Rad so širšími rozostupmi je určený pre prvotné rozčesanie, potom prečítajte bokom s jemnejšími zubami, ktoré dovedú úpravu fúzov k dokonalosti. Odporúčame používať hrebeň na prečesanie po aplikácii olejčeka, balzamu alebo po vyšamponovaní. Santalové drevo zaisťuje antistatický účinok. Veľkosť: 10 x 6 cm. Dodávaný v elegantnom čiernom puzdre z vegánskej kože kože - 100% vegán, bio, gluten free.

Ako hrebeň používať? A na čo je dobrý?

Hrebeň používajú chlapi skôr s plnovousom, aby si rozčesali strapaté fúzy. Na to sa ten náš perfektne hodí. Rad zubov so širšími rozostupmi je ideálny na prvotné rozčesanie a potom príde k slovu strana s jemnejšími zubami, ktorá dovedie dielo k dokonalosti. Pokiaľ je to aspoň trochu možné, tak rozčesávajte vždy po aplikácii olejčeka, balzamu alebo po vyšamponovaní.

Dajte zbohom zacuchaným fúzom

Rozčesaj si absolútne čokoľvek, kdekoľvek a kedykoľvek! Drevený hrebeň na fúzy zo santalového dreva s antistatickým efektom od českej značky Angry Beards. Rozčeše fúzy od korienkov až ku končekom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Angry Beards v roku 2017 vleteli ako delová guľa na trh s kozmetikou pre chlapov. Fenomén, ktorý začal ako experiment s kozmetickými hmotami v podaní dvoch fúzačov z Třebíča, sa rýchlo transformoval na kultovú záležitosť. Okrem e-shopu tak dnes engrybírdí výrobky nájdete v prezieravých drogériách a barbershopoch.

„Naštvaní fúzači“ servírujú tisícom chlapov propriety, ktoré im pomáhajú v top forme udržať fúzy, vlasy, gule i ostatné časti testosterónom nasiaknutých tiel. Medzi megahity v sortimente patria predovšetkým prípravky na podporu rastu fúzov z radu Beard Doping a Beardroids, doplnené o nevyhnutné náradie na kultiváciu tvárovej srsti - kefy, žehličky, shavetty.

Masívnej obľube chlapov a ich žien sa teší aj celá séria Calm Balls - mazanie na kulestroj. A limitované edície brandového oblečenia, sexy omaľovánok alebo nechutne robustných prsteňov patria k pravidelným spúšťačom davového šialenstva.

Do posledného detailu vymyslené a poctivo vyrobené v Českej republike.