Angry Beards nožnice na fúzy Edward

Precízne spracované nožnice Angry Beards na fúzy, ale aj vlasy, sú dlhé 18 cm. Celé nožnice, okrem skrutky, sú vyrobené z kvalitnej japonskej ocele. Konštrukcia má výrezy na prsty a finger rest. Dodávané v puzdre z vegánskej kože.

Kľúčové vlastnosti nožníc:

  • Skoro profi nožnice z japonskej ocele.
  • Koniec zastrihovania manikúrnymi nožnicami!.
  • Precízne spracovanie a ostrie ostré ako blázon.
  • Poctivých 18 cm, ktoré už potešia aj nejednu profesionálnu barberku.
  • Puzdro z vegánskej kože.
  • Strihanie skrátka s istotou v ruke.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
39,50 €
Angry Beards nožnice na fúzy Edward

Popis nožníc Angry Beards Edward

Poriadne nožnice by nemali chýbať v žiadnej domácnosti, aby ste kedykoľvek mohli decentne upraviť plnofúz alebo vlasy. Síce 99% týchto decentných úprav končí so slzama v očiach a prianím vrátiť čas o päť minút naspäť, ale keď už, tak aspoň poriadnymi nožnicami z japonskej ocele.

Profesionálna konštrukcia s výrezmi na prsty a dokonca finger restom (vocas pri spodnom oku nožníc). Celé nožnice, okrem skrutky, sú z japonskej ocele, ktorá je oproti normálnej ďaleko húževnatejšia a ostrejšia. Vysoko prevyšuje klasickú oceľ aj kvalitou a životnosťou hrán ostria.

Používanie je takmer jasné!

Pre zvýšenie životnosti ich nepoužívajte na nič iné, než sú fúzy prípadne vlasy. Možno ešte chlpy v nose, ale nič viac. Pokúste sa zamedziť pádu nožníc a ostrite len u profesionálov.

Ako si upraviť fúzy s Angry Beards

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Angry Beards v roku 2017 vleteli ako delová guľa na trh s kozmetikou pre chlapov. Fenomén, ktorý začal ako experiment s kozmetickými hmotami v podaní dvoch fúzačov z Třebíča, sa rýchlo transformoval na kultovú záležitosť. Okrem e-shopu tak dnes engrybírdí výrobky nájdete v prezieravých drogériách a barbershopoch.

„Naštvaní fúzači“ servírujú tisícom chlapov propriety, ktoré im pomáhajú v top forme udržať fúzy, vlasy, gule i ostatné časti testosterónom nasiaknutých tiel. Medzi megahity v sortimente patria predovšetkým prípravky na podporu rastu fúzov z radu Beard Doping a Beardroids, doplnené o nevyhnutné náradie na kultiváciu tvárovej srsti - kefy, žehličky, shavetty.

Masívnej obľube chlapov a ich žien sa teší aj celá séria Calm Balls - mazanie na kulestroj. A limitované edície brandového oblečenia, sexy omaľovánok alebo nechutne robustných prsteňov patria k pravidelným spúšťačom davového šialenstva.

Do posledného detailu vymyslené a poctivo vyrobené v Českej republike.