Angry Beards Safe kefa na fúzy

Aké má Angry Beards Safe kefa na fúzy kľúčové vlastnosti?

  • Veľmi praktický - vhodný na cesty!
  • Perfektné prečítanie od korienku ku končekom.
  • Kančie štetiny zasadené do bukového dreva.
  • Stimulačný a antistatický efekt.
  • Šikovný rozmer akurát do ruky.
  • Plechový trezor.

Pravidelným kefovaním docielite zdravé, dobre vyzerajúce fúzy a ku všetkému podporíte aj ich rast. Navyše je to jednorazová investícia a zostane vám už na stále.

Najvhodnejšou alternatívou tejto kefy je kefa Lev Salónov.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
11,90 €
Angry Beards Safe kefa na fúzy

Svetový unikát, prvá kefa na fúzy, ktorá prežije dennodenné prenášanie bez ujmy. Vykefujte fúzy kdekoľvek od korienkov až ku končekom a rovno zbavíte kožu mŕtvych buniek a prekrvíte ju pre ešte lepší rast. To všetko vďaka kefe. Okrúhla kefa na fúzy od Angry Beards s diviačími štetinami a rukoväťou z bukového dreva.

Na čo je kefa dobrá?

Guľatá kefa na fúzy od českej značky Angry Beards je osadená diviačími štetinami. Rukoväť je vyrobená z bukového dreva. Perfektne rozčeše fúzy od korienkov až ku končekom. Má antistatický efekt, odstraňuje odumretú pokožku a nečistoty z fúzov. Vďaka okrúhlemu tvaru s priemerom 6,7 cm sa veľmi dobre drží. Dodávané v plechovej krabičke.

Aké má kefa parametre?

Táto kefa má priemer 6,7 cm a proti ostatným kefám je dokonale guľatá. Po celom obvode má oblý výbrus, aby lepšie sadol do ruky. Vyrobený je z bukového dreva a vysadený diviačími štetinami, ktoré majú antistatické účinky, fúzy uhladia a poriadne prečešú. Veľkou výhodou je aj plechový trezor, v ktorom ho dodávame a nemusíte sa báť ho v ňom nosiť neustále pri sebe.

V čom sa kefa líši od ostatných?

Okrem okrúhleho prevedenia je hlavným rozdielom spôsob uskladnenia. Gentler a Harden dodávame v bavlnenom sáčku, v ktorom sú v pohode, keď ich máte zavesené doma. Na cesty to ale ideálny obal nie je. Štetiny sa môžu ohnúť, rozstrapkať na všetky strany alebo inak poničiť. To sa vám s týmto piškotom stať nemôže. Dodávame ho v plechovom trezore, v ktorom bude v pohode za akejkoľvek situácie. Plechový box má 6 cm na výšku a 8,7 cm obvod a je vystlaný penou laserovo rezanou priamo na rozmer kefy, takže kefa nedostanú nárazy ani pády.

Ako a kedy fúzy kefovať? 

Kefujete ideálne po použití nejakého prípravku. Kefovaniu takzvane nasucho sa vyhnite, nielen že to drie, ale fúzy tým môžete polámať a poškodiť. Kefovať bradu raz-dvakrát denne úplne stačí - aj tu platí, že menej je niekedy viac. Príliš časté kefovanie môže totiž viesť až k vypadávaniu fúzov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Angry Beards v roku 2017 vleteli ako delová guľa na trh s kozmetikou pre chlapov. Fenomén, ktorý začal ako experiment s kozmetickými hmotami v podaní dvoch fúzačov z Třebíča, sa rýchlo transformoval na kultovú záležitosť. Okrem e-shopu tak dnes engrybírdí výrobky nájdete v prezieravých drogériách a barbershopoch.

„Naštvaní fúzači“ servírujú tisícom chlapov propriety, ktoré im pomáhajú v top forme udržať fúzy, vlasy, gule i ostatné časti testosterónom nasiaknutých tiel. Medzi megahity v sortimente patria predovšetkým prípravky na podporu rastu fúzov z radu Beard Doping a Beardroids, doplnené o nevyhnutné náradie na kultiváciu tvárovej srsti - kefy, žehličky, shavetty.

Masívnej obľube chlapov a ich žien sa teší aj celá séria Calm Balls - mazanie na kulestroj. A limitované edície brandového oblečenia, sexy omaľovánok alebo nechutne robustných prsteňov patria k pravidelným spúšťačom davového šialenstva.

Do posledného detailu vymyslené a poctivo vyrobené v Českej republike.