Angry Beards Shavetta Garrigue

Shavetta českej značky Angry Beards na klasické výmenné čepeľky v luxusnom minimalistickom dizajne. Štýlová shavetta s teflónovou antikoróznou úpravou as čiernou drevenou rukoväťou. Vďaka praktickému dizajnu nie je žiletka príliš odhalená, teda je skvelá aj pre tých, ktorí sa so shavettou ešte len učia.

Aké má Shavetta Garrigue kľúčové vlastnosti?

  • Dokonale poslúži na oholenie dohladka alebo zaholenie kontúr fúzov.
  • Aerodynamická rukoväť z vodeodolného pakkawoodu.
  • Luxusný minimalistický design.
  • Puzdro z vegánskej kože.
  • Žiletka je súčasťou balenia.

Pokiaľ si sa shavettou ešte neholil - prečítaj si náš článok tu, ako sa holiť shavettou.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
20,50 €
Angry Beards Shavetta Garrigue
Angry Beards Shavetta Garrigue
Výpredaj

Shavetta značky Angry Beards na klasické výmenné čepelky

Holiaci strojček typu shavetta na klasické výmenné čepelky od českej značky Angry Beards. Aerodynamická rukoväť z vodeodolného dreva pakkawood je zdobená logom značky. Oceľové rameno má teflónovú antikoróznu úpravu a vyklápaciu poistku na žiletky, matná povrchová úprava. Luxusný minimalistický design. Dodávané v puzdre z vegánskej kože.

V čom Shavetta Garrigue vyniká?

Pri pravidelnom holení sa určite chcete vyvarovať poranení, ktoré sú na tvári jednoznačne vidieť a už vôbec nechcete riešiť hlboké rany zaliate prúdmi krvi. S shavettou od Angry Beards sa žiadneho krviprelievania nemusíte obávať. Vďaka ostrí žiletky, ktoré trápi len 0,5 mm, sa minimalizuje možnosť porezania a tento klasický štýl holenia je vhodný aj pre úplných nováčikov britvou nepoľúbené.

Ako shavettu používať? Pozri sa na video!

Klasickú žiletku v obale prelomte napoly. Polovicu potom vložte do shavetty, priklopte rameno a zaistite. Všetko pripravené na dokonalé oholenie alebo zaholenie kontúr.

Ako používať shavettu Angry Beards

Ako si upraviť fúzy s Angry Beards

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Angry Beards v roku 2017 vleteli ako delová guľa na trh s kozmetikou pre chlapov. Fenomén, ktorý začal ako experiment s kozmetickými hmotami v podaní dvoch fúzačov z Třebíča, sa rýchlo transformoval na kultovú záležitosť. Okrem e-shopu tak dnes engrybírdí výrobky nájdete v prezieravých drogériách a barbershopoch.

„Naštvaní fúzači“ servírujú tisícom chlapov propriety, ktoré im pomáhajú v top forme udržať fúzy, vlasy, gule i ostatné časti testosterónom nasiaknutých tiel. Medzi megahity v sortimente patria predovšetkým prípravky na podporu rastu fúzov z radu Beard Doping a Beardroids, doplnené o nevyhnutné náradie na kultiváciu tvárovej srsti - kefy, žehličky, shavetty.

Masívnej obľube chlapov a ich žien sa teší aj celá séria Calm Balls - mazanie na kulestroj. A limitované edície brandového oblečenia, sexy omaľovánok alebo nechutne robustných prsteňov patria k pravidelným spúšťačom davového šialenstva.

Do posledného detailu vymyslené a poctivo vyrobené v Českej republike.