Angry Beards Shavetta Žižka

  • Shavetta českej značky Angry Beards na klasické výmenné čepieľky s drevenou rukoväťou.
  • Aerodynamická rukoväť z poctivej kombinácie železa a dreva.
  • Tradičný design (nie až tak tradičný, ako je trdelník).
  • Puzdro z vegánskej kože.
  • Zahoľovanie s istotou v ruke.
  • Žiletka Derby premium súčasťou balenia.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
24,50 €
Angry Beards Shavetta Žižka

Holiaci strojček typu shavetta na klasické výmenné čepelky od českej značky Angry Beards. Aerodynamická rukoväť z poctivej kombinácie ocele a palisandrového dreva. Oceľové rameno má vyklápaciu poistku na žiletky, lesklá povrchová úprava. Dodávané s 1 žiletkou Derby Premium av puzdre z vegánskej kože.

Použitie: Klasickú žiletku prehnite v obale po jej dĺžke na pol a zlomte, polovicu vložte do shavetty. Priklopte na ňu rameno a následne poistku. Von potláča iba kúsok žiletky, preto je vhodná aj pre začiatočníkov.

Ako si upraviť fúzy s Angry Beards

Jak používat shavettu Angry Beards

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Angry Beards v roku 2017 vleteli ako delová guľa na trh s kozmetikou pre chlapov. Fenomén, ktorý začal ako experiment s kozmetickými hmotami v podaní dvoch fúzačov z Třebíča, sa rýchlo transformoval na kultovú záležitosť. Okrem e-shopu tak dnes engrybírdí výrobky nájdete v prezieravých drogériách a barbershopoch.

„Naštvaní fúzači“ servírujú tisícom chlapov propriety, ktoré im pomáhajú v top forme udržať fúzy, vlasy, gule i ostatné časti testosterónom nasiaknutých tiel. Medzi megahity v sortimente patria predovšetkým prípravky na podporu rastu fúzov z radu Beard Doping a Beardroids, doplnené o nevyhnutné náradie na kultiváciu tvárovej srsti - kefy, žehličky, shavetty.

Masívnej obľube chlapov a ich žien sa teší aj celá séria Calm Balls - mazanie na kulestroj. A limitované edície brandového oblečenia, sexy omaľovánok alebo nechutne robustných prsteňov patria k pravidelným spúšťačom davového šialenstva.

Do posledného detailu vymyslené a poctivo vyrobené v Českej republike.