5 dôvodov, prečo si kúpiť neviditeľnú bielizeň Covert Underwear

Všetci poznáme neviditeľnú bielizeň, ale málokto s ním má skúsenosť. Poďme si načrtnúť jednotlivé dôvody, prečo je dobré si Covert Underwear čiže neviditeľnú bielizeň zaobstarať.

neviditelne-panske-tricko

Skoncujte s mokrými škvrnami na košeli!

Na klasických košeliach v pastelových farbách sú väčšinou vidieť stopy ešte viac ako na bielej košeli. Pre tieto prípady je navrhnuté neviditeľné tričko tzv. „potítkové“ so zosilneným podpažím.

Úplne neviditeľné

Neviditeľná bielizeň má telovú farbu a je tak pod svetlými aj bielymi košeľami úplne neviditeľná. Neviditeľné skrátka vo všetkých smeroch. Nie je vidieť ani okraje trička, pretože sú úplne ploché, nie šité. Ďalšiu výhodu je, že pri rozopnutí gombíka košele pri krku nie je výstrih trička vidieť, pretože na rozdiel od klasických bielych tričiek, ktoré majú okrúhly výstrih, má Covert Undervear výstrih typu „V“.

Špičkový materiál

Materiál trička je nesmierne príjemný, pretože sa tento materiál bežne používa iba na výrobu dámskej bielizne. Tričko úplne priľne na telo a zároveň je také jemné, že nositeľ má pocit, ako by na sebe žiadne tričko nemal. Ide o úplne prírodný materiál (100% bavlna, len v okrajoch je 1% elastanu). Tričko zachytí pot, napriek tomu nemá tendenciu zapáchať, a to ani pri opakovanom nosení. Preto je tiež neviditeľná bielizeň veľmi obľúbená aj na šport. Ďalšia výhoda tohto materiálu je, že je naozaj tenký a nie je v ňom horúco.

Šetríte svoje drahé košele a blúzky. Keďže pot a antiperspiranty nezanechajú škvrny na vrchnom oblečení.

Bezproblémové pranie!

Tričká nemenia svoj vzhľad ani pri dennom praní. Dva roky staré tričko je od nového stále na nerozoznanie. Údržba je úplne jednoduchá – tričká sa nemusia žehliť, dajú sa prať až na 60 %.

Český výrobok

Je to originálny český výrobok. Zakladáme si na tom, že sa vyrába na území našej republiky, čo je najmä zárukou vysokej kvality a udržateľnosti.

Váš tím Lev Salónov.