Byjome Gentleman balzam na fúzy 50 ml

Ľahko tužiaci balzam na fúzy s obsahom bambuckého a kakaového masla a 5tich prírodných olejov. Vyživuje, hydratuje a skrotí neposedné fúzy. Balzam má sviežu vôňu s elegantným drevitým nádychom.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
15,30 €
Byjome Gentleman balzam na fúzy 50 ml
Balzam na fúzy Byjome Gentleman je zmesou bambuckého a kakaového masla a 5 prírodných olejov, ktoré sú ideálne pre starostlivosť a ochranu fúzov vďaka vysokému obsahu vitamínov a esenciálnych mastných kyselín - kokosový, arganový, slnečnicový, olivový a olej zo sladkých mandlí. Balzam fúzy dlhodobo vyživuje a hydratuje ako fúzy, tak aj pokožku pod nimi. Včelí vosk pomôže skrotiť neposedné fúzy. Pri pravidelnom používaní budú mať fúzy zdravý a prirodzený vzhľad. Balzam má sviežu vôňu s elegantným drevitým nádychom. Špička je svieža, srdce je zmesou korenených a morských tónov a základ je drevitý. Objem 50 ml.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka BYJOME reprezentuje troch dlhoročných kamarátov. Traja dobrých priateľov s úplne odlišnou predstavou o živote. Traja muži, ktorí si plnili sny a dosahovali úspechy spôsobom sebe vlastným. Okrem pevného priateľského puta nemali takmer nič spoločné. Až do chvíle, keď sa ich životné cesty spojili do jednej. Keď sa všetkým trom mužom stojacim za BYJOME podarilo po mnohoročnom úsilí vybudovať úspešné biznisy, rozhodli sa pre veľkú životnú zmenu. Pred intenzívnym pracovným tempom uprednostnili užívanie si života. A tiež dali viac priestoru starostlivosti o svoje zovňajšky. Čo ich prinútilo k tomu, aby spoločne vytvorili niečo veľké - značku pánskej kozmetiky, ktorá zodpovedá ich náročným požiadavkám. Výnimočný brand pre každého, kto prechádza podobnou zmenou a chce pre svoje nové ja to najlepšie.

Nemá zmysel vás zdržiavať a okrádať vás o drahocenný čas, ktorý môžete – a mali by ste – prežiť naplno tak, ako je to pre vás príjemné. Veríme, že spoločne s našimi produktmi budú vaše každodenné rutiny aj nevšedné dobrodružstvo ešte lepšie.