Captain Fawcett Ricki Hall, vosk na fúzy 15 ml

V spolupráci s Ricki Hallem vznikol vosk na fúzy Captain Fawcett Ricki Hall Booze and Baccy obsahujúci kompletnú a bohatú zmes včelieho vosku a silíc.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
12,30 €
Captain Fawcett Ricki Hall, vosk na fúzy 15 ml
Jedinečný ručne vyrobený vosk na fúzy Captain Fawcett Ricki Hall Booze and Baccy vznikol v spolupráci s Ricki Hallem. Vosk obsahuje kompletnú a bohatú zmes včelieho vosku a silíc, ktoré Vám pomôžu zušľachtiť a vytvarovať fúzy. Základ oleja tvoria medové tóny čerstvých listov tabaku, kadidla, javora, vetvičníka a vanilky. Stredné tóny obsahujú čerstvý chmeľ a vresnu bahennú. Vrchné tóny tvoria bobkový list a pomaranč. Vyrobené v Anglicku. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

V roku 1905 kapitán Peabody Fawcett zmizol pri expedícii na rieke Ubangi, kde po ňom nebola nájdená jediná stopa. Až v roku 1997 bol nájdený starý ošklbaný kufor, ktorý obsahoval dôkladné a podrobné záznamy exotických zložiek. Tieto zložky a vzorce boli verne dodržané na výrobu Fawcettových originálnych elixírov spolu s jeho svetovo známym voskom na fúzy, ktoré v súčasnosti britská spoločnosť (pomenovaná po tomto odvážnom pánovi) predáva po celom svete. Vosky, oleje, balzamy na fúzy a ďalšie príslušenstvo sú teraz k dispozícii pre náročných mužov aj v našom e-shope.