Dapper Dan balzam po holení 100 ml

Balzam po holení Dapper Dan účinne hydratuje a znižuje podráždenie pokožky spôsobené holením. S vôňou mentolu a eukalyptu.
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Na požiadanie, tovar na ceste!
13,10 €
Dapper Dan balzam po holení 100 ml
Balzam po holení Dapper Dan obsahuje alantoín, aloe vera a harmanček. Znižuje podráždenie pokožky spôsobené holením, urýchľuje holenie a účinne hydratuje. Vďaka svojmu zloženiu ho možno použiť aj ako hydratačný krém. So sviežou vôňou mentolu a eukalyptu. Bez alkoholu, bez parabénov. Objem 100 ml.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Dapper Dan bola založená v roku 2011 v Sheffielde v Anglicku. Výrobky firmy vyvíjali profesionáli v priebehu desiatich rokov. V Dapper Dan boli odhodlaní vytvoriť jedinečný a kompaktný štýlový sortiment. V roku 2012 sa na trhu objavila Dapper Dan Matt Paste, ktorá sa veľmi rýchlo stala najvšestrannejšou matnou pastou na trhu. V roku 2014 firma pridala do svojho sortimentu ďalšie dva prevratné produkty, a to Dapper Dan Deluxe Pomade a Dapper Dan Matt Clay. Nepretržite sa snaží vyrábať viac kvalitných produktov aj na fúzy. Všetky tieto produkty od pomerne mladej značky Dapper Dan nájdete aj u nás.