Dermaroller 0,5 mm

Aké sú kľúčové vlastnosti tohto derma-valčeka?

  • Ideálna dĺžka mikroihiel 0,5 mm (optimálna dĺžka na produkciu kolagénu - veľmi dôležitý pre pevnosť, hrúbku a pružnosť pokožky).
  • Štýlový dizajn v čierno-matnom prevedení.
  • 2x väčšia absorbcia všetkých látok z aplikovaných prostriedkov.
  • Dodá pokožke zdravý vzhľad a pôsobí preventívne proti vráskam.
  • Nekončiace množstvo benefitov, celý popis, viď. nižšie↓↓↓
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
18 €
Dermaroller 0,5 mm
Dermaroller 0,5 mm
Tip Výpredaj

Prečo dermaroller?

Dodržuješ všetky možné tipy na rast fúzov a vlasov a stále to nerastie? Alebo len potrebujete oživiť pleť? Tak vyskúšaj náš dermaroller! Tento magický dermatologický valček dokáže zázraky, musí sa ale dodržiavať množstvo zásad a pravidiel.

Dermaroller alebo zázračný valček

Dermaroller, v preklade dermatologický valček slúži na tzv. "mikroihličkovanie". Má totiž na svojom valčeku zabudované mikroihle, ktoré pri rolovaní prenikajú do vrchnej časti pokožky. Tým dochádza k oveľa väčšej produkcii kolagénu, ktorý je dôležitý pre pevnosť a elasticitu pokožky.

Dermaroller tiež napomáha pokožke až 2x násobne lepšie vstrebať aplikované látky ako sú napríklad oleje na fúzy, balzamy alebo napríklad starý dobrý beard doping. Pri pravidelnom používaní má vynikajúci anti-age efekt. Dokáže vyhladiť jazvy alebo strie a zbavovať vrások.

Akú dĺžku ihiel vybrať a kedy a ako dermaroller používať?

Je vyskúšané, že pre lepší rast fúzov a vlasov sa najčastejšie používa dĺžka ihiel 0,5 mm – preto ani inú dĺžku neponúkame. Rollujte vždy s aspoň 2-denným odstupom. Optimálne 2-3x týždenne. Pri rollovaní nemusíte na valček nejako výrazne tlačiť, stačí udržovať mierny tlak, aby ste si pokožku príliš nepodráždili.

1. Dezinfekcia valčeka

Pred každým rollovaním valček pláchnite horúcou vodou a dôkladne vydezinfikujte. Zbavíte sa tak nečistôt z predošlého rollovania a nebudete nič riskovať. Precejenom sa valček dostane až pod kožu.

2. Umyte si kožu

Následne si umyte kožu, ktorú máte v pláne rollovať, aby sa prípadné nečistoty nedostali do miernych raniek, ktoré vzniknú na rollovanie.

3. Rollovanie vodorovne

Aby rollovanie bolo čo najúčinnejšie, musí sa rollovať rôznymi smermi, Začnite najskôr zvisle a prejdite jedným ťahom zhruba 10x požadované miesto. .

4. Rollovanie svisle

Úplne rovnakým spôsobom použite dermaroller, akurát rollujte zvisle. Opäť prejdite miesto jedným ťahom približne 10x.

5. Rollovanie diagonálne

A do tretice všetkého dobrého! Opäť je to úplne rovnaké, akurát rollujte diagonálne.

6. Nechajte pokožku oddýchnuť

Po rollovaní odporúčame aspoň 6 hodín neaplikovať žiadne prípravky. Pokožka sa za tú dobu spamätá.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Produkty značky Lev Salónov vám poskytujú maximálnu kvalitu za rozumnú cenu. Keďže máme produkty pevne pod kontrolou, je zaručené, že sa k vám, našim zákazníkom, dostanú v najlepšej možnej kvalite.