Detský kožený motýlik The Fox

Detský kožený motýlik The Fox je inšpirovaný jednou z najvplyvnejších osobností americkej mafie, Johnnym Torrio tiež prezývaným "Líška". Jeho dokonale upravený vzhľad a zmysel pre detail dali vzniknúť tomuto unikátnemu kúsku, vyrobenému ručne v Českej republike. Prvotriedna koža pochádza z Českej republiky a jej nevšedná farba vynikne na každom pánskom obleku.

Kľúčové vlastnosti:

  • Vyrobené v srdci Moravy
  • Poctivá ručná práca
  • Každý výrobok je unikátny
  • Pohodlné, nastaviteľné zapínanie
  • Koža, ktorá vonia...
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Na požiadanie, tovar na ceste!
10,90 €
Detský kožený motýlik The Fox

kozeny-motylek

Detský kožený motýlik The Fox je inšpirovaný jednou z najvplyvnejších osobností americkej mafie, Johnnym Torrio tiež prezývaným "Líška". Jeho dokonale upravený vzhľad a zmysel pre detail dali vzniknúť tomuto unikátnemu kúsku, vyrobenému ručne v Českej republike.

Parametre detského motýlika The Fox:

Dĺžka: 8cm

Výška: 5cm

Dĺžka opasku: 38cm

Materiál: Pravá koža

Spona: Kov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Capone vznikla v roku 2019 ako privátna značka Leva Salónov, sústreďuje sa na exkluzívne pánske doplnky z pravej kože. Všetka výroba je sústredená v Českej republike v rodinnej firme so sídlom v Poodří. Dizajn je inšpirovaný vycibreným štýlom talianskych mafiánov a náročnými požiadavkami všetkých Levov Salónov. Produkty sa radia do niekoľkých kolekcií pomenovaných vždy po jednom z veľkých mien amerického podsvetia. Každá kolekcia sa vyznačuje rovnakým odtieňom kože, vďaka čomu je možné doplnky dokonale kombinovať. Viac o tejto značke si môžete prečítať tu.