Marvis Royal zubná pasta 75 ml

Prémiová talianska zubná pasta bez fluoridu s dlhotrvajúcou výraznou chuťou citrónového oleja, mandarínky, výťažkov z ruže a muškátového orieška.
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Na požiadanie, tovar na ceste!
5,50 €
Marvis Royal zubná pasta 75 ml
Prémiová talianska zubná pasta (75 ml) bez fluoridu as dlhotrvajúcou výraznou chuťou citrónového oleja, mandarínky, výťažkov z ruže a muškátového orieška. Výborne odstraňuje zubný povlak a zubný kameň. Táto krémová pasta je vyrobená podľa tradičnej metódy. Vyrobené v Taliansku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Aj keď veľká časť pôvodnej histórie značky Marvis zostáva záhadou, vieme, že spoločnosť Marvis bola založená v Taliansku v roku 1958. Spoločnosť sa zaoberá výrobou zubných pást a predpokladá sa, že Marvis pasty boli pôvodne určené pre fajčiarov kvôli ich bieliacemu účinku a intenzívnej mätovej chuti . Značka upadla takmer v zabudnutí, ale potom ju kúpila spoločnosť Ludovico Martelli v roku 1997. Používa originálne recepty a je považovaná za jednu z najluxusnejších vo svojom sektore. Zubná pasta „Classic Strong Mint“ bola prvým vyrobeným produktom a je stále bestsellerom vo svojom sortimente. Všetky pasty od Marvis sú založené na mätovej chuti so siedmimi ďalšími príchuťami.