Morgans elixír na fúzy 30 ml

Elixír na fúzy od anglickej značky Morgans zmäkčí a vyhladí aj suché a nepoddajné fúzy a upokojí a hydratuje pokožku pod nimi.
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Na požiadanie, tovar na ceste!
15,20 €
Morgans elixír na fúzy 30 ml
Máte suché a nepoddajné fúzy? Potom je pre Vás Elixír na fúzy od Morgans to pravé. Vaše fúzy zmäkčia a vyhladia a tiež upokoja a hydratuje aj pokožku pod nimi. Obsahuje zmes prírodných olejov z mandarínky, zázvoru, bergamot a arganový olej. Elixír je v sklenenej fľaštičke s dávkovačom s objemom 30 ml.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Morgan's je britská spoločnosť založená v roku 1873. Všetko to začalo v kuchyni rodinného domu – výroba, balenie, značenie a distribúcia sa vykonávali ručne. Jedným z prvých produktov bola pomáda Morgan's Pomade, po ktorej bol veľmi vysoký dopyt od množstva kaderníctva vo Veľkej Británii. V čase prvej a druhej svetovej vojny firma zažívala ťažké časy, pretože vývoz a získavanie surovín na výrobu Morgan's Pomade bol veľmi zložitý. Po skončení druhej svetovej vojny to trvalo dva roky, kým sa spoločnosť znovu postavila na nohy a značka sa rozšírila do celého sveta. Dnes Morgan's dodáva tovar do viac ako 50 krajín a nedávno oslávila predaj miliardy plechoviek Morgan's Pomade! V súčasnosti spoločnosť rozšírila svoj sortiment o množstvo ďalších produktov určených pre fúzy a vlasy, ktoré používajú špičkové barber shopy a kaderníctvo po celom svete.