Noberu Sandalwood kondicionér na vlasy 250 ml

Účinný vlasový kondicionér Noberu obsahuje výživné oleje s mnohými živinami vďaka lisovaniu za studena. So zmyselnou vôňou s tónmi santalového dreva, kože a pižma.
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Na požiadanie, tovar na ceste!
21,80 €
Noberu Sandalwood kondicionér na vlasy 250 ml
Kondicionér na vlasy Noberu (250 ml) je tu pre všetkých, ktorí chcú mať vlasy vyživené, hydratované a hladké. Obsahuje výživné oleje s mnohými živinami vďaka lisovaniu za studena. So zmyselnou vôňou s tónmi santalového dreva, kože a pižma. Dodávané v plastovej fľaši s dávkovačom. Vyrobené vo Švédsku. Noberu je švédska značka kozmetiky, ktorá je určená mužom, ktorí chcú vyčnievať z davu a požadujú vysokú kvalitu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Noberu je švédska barber značka sídliaca v Štokholme. Mladá značka s víziou zmeniť trh v oblasti mužskej starostlivosti o svoj vzhľad a do roku 2021 byť najväčšou celosvetovou barber značkou. Produkty sú vyrobené iba z prírodných zložiek bez pridávania umelých vôní, a čo je samozrejmosťou u Škandinávcov, dbajú na recykláciu a svoje výrobky zabalené do recyklovateľných obalov. Produkty sú vyrábané iba vo Švédsku a nie sú testované na zvieratách. Zaoberajú sa výrobou iba pánskej kozmetiky av širokej škále produktov nájdete produkty určené na holenie a starostlivosť po holení.