Pánsky kožený opasok Black Sam

Kožený opasok Black Sam je čierny ako svedomie jedného z popredných talianskych mafiánov, po ktorom získal svoje meno. Vďaka svojej univerzálnej farbe a jednoduchému dizajnu sa skvele hodí k obleku aj ku klasickým nohaviciam. Opasok je vyrobený v Českej republike z kvalitnej hladkej talianskej kože. Lesklá spona zo striebornej a dymovej nerezovej ocele navyše zaručuje jeho ľahké a rýchle skracovanie.

Kľúčové vlastnosti:

  • Vyrobené v srdci Moravy
  • Poctivá ručná práca
  • Každý výrobok je unikátny
  • Odklapávacia spona pre ľahké skracovanie opasku
  • Koža, ktorá vonia...

Opasok posielame vo veľkosti 115 cm a upravíš si ho priamo na mieru podľa návodu nižšie, alebo ti ho upravíme na mieru my – stačí pripísať do poznámky požadovanú dĺžku.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
38 €
Pánsky kožený opasok Black Sam
Pánský kožený opasek Black Sam
Novinka Tip

Rozmery opasku:

Šírka: 35mm

Dĺžka: 75 - 110cm

Viac o tejto značke si môžete prečítať tu.

zkraceni-opasku-capone

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Capone vznikla v roku 2019 ako privátna značka Leva Salónov, sústreďuje sa na exkluzívne pánske doplnky z pravej kože. Všetka výroba je sústredená v Českej republike v rodinnej firme so sídlom v Poodří. Dizajn je inšpirovaný vycibreným štýlom talianskych mafiánov a náročnými požiadavkami všetkých Levov Salónov. Produkty sa radia do niekoľkých kolekcií pomenovaných vždy po jednom z veľkých mien amerického podsvetia. Každá kolekcia sa vyznačuje rovnakým odtieňom kože, vďaka čomu je možné doplnky dokonale kombinovať. Viac o tejto značke si môžete prečítať tu.