Reuzel Clay Matte darčeková sada

Darčeková sada Reuzel Clay Matte obsahuje hlinu na vlasy v štandardnom a cestovnom balení, šampón na vlasy a toaletnú tašku.
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Na požiadanie, tovar na ceste!
34,90 €
Reuzel Clay Matte darčeková sada
Darčeková sada Reuzel Clay Matte je určená všetkým, ktorí preferujú pevný, ale flexibilný účes s matným vzhľadom. Sada obsahuje matnú hlinu v štandardnom balení (113 g) aj v cestovnom balení (35 g), ktorú môžete mať stále pri sebe. Súčasťou je aj šampón na každodenné použitie s výťažkami z liesky, žihľavy, rozmarínu a prasličky. To je balené v priestrannej toaletnej taške s háčikom na zavesenie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Reuzel je holandská značka založená barbermi Leenom a Berusom v holandskom meste Rotterdam. Zakladatelia značky začínali už ako štrnásťroční so strihaním a holením a založili si vlastný barber shop menom Schroem. V oblasti holenia, strihania av starostlivosti o vlasy majú viac ako 50-ročné skúsenosti, a tak sa títo rotterdamskí barberi preslávili výrobou kvalitných pomád na úpravu vlasov. Slovo Reuzel znamená v holandčine bravčový tuk. Názov má symbolizovať návrat k tradičným výrobkom, keď sa pomády kedysi vyrábali zo živočíšnych tukov a parfumovali jablkami. Okrem kvalitných a svetoznámych pomád, Reuzel ponúka množstvo produktov pre pánov na holenie, starostlivosť a úpravu o fúzy a fúzy. Pomáda Reuzel v zelenej plechovke je na báze včelieho vosku, je lepivá a dosiahnete s ňou strednú úroveň stuženia. Tradičná „pomádová“ vôňa tu bola okorenená o arómu pepermintu. Reuzel pomáda v červenej plechovke je naopak na báze vody a dosiahnete s ňou vysoký lesk. Ľahko sa z vlasov vymýva, keď ale chcete, drží ako lepidlo a vaše vlasy sa s ňou budú lesknúť ako Cadillac, ktorý je čerstvo po nalakovaní.