Angry Beards Beard Doping Big D - prípravok na rast fúzov 100 ml

Jedinečný prípravok, ktorý podporuje a zosilňuje rast Vašich fúzov (a prípadne aj vlasov). Alebo komu to nerastie, ten vie ako bolí sa každodenne pozerať na svoju detsky hladkú tvár v zrkadle. Skrátka kto chce byť fúzač, mal by siahnuť po tomto produkte.

Kľúčové vlastnosti Beard Dopingu (100 ml):

  • 3-mesačná zásoba Beard Dopingu!
  • Poctivý český výrobok na podporu rastu fúzov v maxi balení.
  • Klinicky preukázaná podpora rastu fúzov.
  • Prekrvuje pokožku, konkrétne zvyšuje tok krvi do folikul.
  • Fľaštička zo špeciálneho fialového skla s airless pumpou.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
42,90 €
Angry Beards Beard Doping Big D - prípravok na rast fúzov 100 ml

Aké má Beard doping vlastnosti?

Angry Beards Beard Doping garantuje na základe klinickej štúdie podporu rastu fúzov, poprípade aj vlasov. Väčšina zložiek dodáva koži živiny a hydratáciu. Zásadnou funkciou dopingu je prekrvenie pokožky, ktoré zvyšuje tok krvi do folikul a stimuluje aj spiace folikuly, aby sa prebrali k životu a začali tak rásť nové fúzy alebo vlasy. Dôležitá je pravidelnosť používania a vytrvať aj po prvých pozitívnych zmenách.

PREKRVENIE + ÚČINNÉ LÁTKY + ZDRAVÁ STRAVA = 100% VÝSLEDKY

 

Aké má Beard Doping zloženie?

Základom úspechu je nielen úžasné zloženie, ale tiež disciplína používateľa, ktorý musí prípravok pravidelne aplikovať na požadované miesta. Beard doping obsahuje množstvo hydratačných a vyživujúcich zložiek, hlavnú rolu tu ale hrá Diaminopyrimidine Oxide, ktorý sa postará o pekelné prekrvenie! Ten pokožku poriadne prekrví a tým zahreje (slabšie povahy môže aj koža drobátko páliť, ale pamätajte, čo bolí to rastie). Zvyšuje tok krvi do folikul a stimuluje aj spiace folikuly, aby sa prebrali k životu a začali tak rásť nové fúzy alebo vlasy.

Kedy a ako Beard Doping používať?

Doping sa používa ráno a večer, ideálne po sprche, kedy sú póry rozšírené. Kľúčová je pre rast pravidelnosť používania. Aplikujte 3-6 pumpnutí priamo na tvár, na ktoré doping prsty rozotrite. Doping má konzistenciu krémíka, preto je vhodné aplikovať priamo na kožu, aby ani kvapka nepadla nazmar. Stačí len pretiahnuť zobák cez fúzy a streknúť rovno na xicht.

Všetky účinné zložky Beard Dopingu

Zloženie: Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cannabis Sativa Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Triticum Vulgar Germ Oil, Glyceryl Stearates, Glyceryl Stearate Citrate, Polyglyceryl-10 Stearate, Polyglyceryl-6 Tristearate, Hydro , Ethylferulate, Humulus Lupulus Cone Extract, Diaminopyrimidín Oxide, Vanillyl Butyl Ether, Terinyl Palmitate, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Phenoxyetanol, Trietylén Glycol, Parfum, Benzyl Salicylate, Geraniol.

Objem: 100 ml, vyrobené v Českej republike v Třebíči.

Angry Beards Beard Doping Big D - prípravok na rast fúzov 100 ml

Angry Beards Beard Doping Big D - prípravok na rast fúzov 100 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Angry Beards v roku 2017 vleteli ako delová guľa na trh s kozmetikou pre chlapov. Fenomén, ktorý začal ako experiment s kozmetickými hmotami v podaní dvoch fúzačov z Třebíča, sa rýchlo transformoval na kultovú záležitosť. Okrem e-shopu tak dnes engrybírdí výrobky nájdete v prezieravých drogériách a barbershopoch.

„Naštvaní fúzači“ servírujú tisícom chlapov propriety, ktoré im pomáhajú v top forme udržať fúzy, vlasy, gule i ostatné časti testosterónom nasiaknutých tiel. Medzi megahity v sortimente patria predovšetkým prípravky na podporu rastu fúzov z radu Beard Doping a Beardroids, doplnené o nevyhnutné náradie na kultiváciu tvárovej srsti - kefy, žehličky, shavetty.

Masívnej obľube chlapov a ich žien sa teší aj celá séria Calm Balls - mazanie na kulestroj. A limitované edície brandového oblečenia, sexy omaľovánok alebo nechutne robustných prsteňov patria k pravidelným spúšťačom davového šialenstva.

Do posledného detailu vymyslené a poctivo vyrobené v Českej republike.