O nás

Kdo jsme a o co se snažíme? 

Nemusíme zachádzať do detailov, sme jednoducho mladý podnikateľský pár s vášňou pre módu. Často sme mali pocit, že najmodernejšie "kúsky" nájdete len vo veľkých obchodných reťazcoch, kde sa nekladie dôraz na individuálne potreby, poctivú prácu a kvalitu. Preto sme sa rozhodli preniesť svetové trendy kúsok po kúsku do pravidiel poctivej českej výroby. Na začiatok sme oživili jeden zo starých výrazov Lev Salons, ktorý v sebe nesie časť džentlmenstva, časť zdravého sebavedomia, ale predovšetkým odvahu byť sám sebou. 

Snažíme sa, aby bol e-shop Lev Salons selektívny a štýlový pre všetkých mužov, ktorí sa starajú o svoj vzhľad. Sme hrdí na to, že každý produkt, ktorý ponúkame, je tej najvyššej kvality a nedá sa kúpiť v bežnom obchode alebo drogérii.

E-mail: info@levsalonov.sk


Kdo je Lev Salónov?

"Človek, ktorý je sám sebou, alebo kýmkoľvek chce byť. S ľahkosťou. S ľahkosťou. Proti konvenciám, spoločenským kategóriám, predpokladom a očakávaniam. Džungľu každodennej reality zdoláva silou osobnosti, veľkými i malými gestami, ale vždy úprimnými. Vie sa o seba postarať, užívať si život, ale nezabúda, odkiaľ pochádza a čo je naozaj dôležité."

Toto je Lev Salónov™ - slovenský pojem, ktorý sa pomaly vytráca z nášho slovníka. Začal sa nahrádzať nepresným výrazom gentleman, ktorý v našom jazyku nemá vhodný preklad. Poďme spoločne priviesť Leva Salónov späť k životu!


Na čem si zakládáme? 

Náš zákazník, náš Lev Salónov, ​​náš pán.

Potrpíte si na zákaznícky servis a bleskové doručenie.

Zakladáme si na kvalite a pôvodu, aby sme sa mohli zaručiť za každý náš produkt.

Lev Salónov nie je muž kompromisov, a preto sa individuálne nemusí všetkým svojim potrebám vyrovnať. Nič pre nás nie je zbytočné!


Buď Lev Salónov!


Z čoho môžete vyberať:

Módne doplnky z pravej kože českej výroby

Čisto pánska kozmetika s veľkým zameraním na fúzače

Všetky potreby na tradičné mokré holenie

Ručne vyrábané drevené motýliky

Príslušenstvo týkajúce sa nerestí ako fajčenie cigár