O nás

Kdo jsme a o co se snažíme? 

Nemusíme zachádzať do detailov, sme jednoducho mladý podnikateľský pár s vášňou pre módu. Často sme mali pocit, že najmodernejšie "kúsky" nájdete len vo veľkých obchodných reťazcoch, kde sa nekladie dôraz na individuálne potreby, poctivú prácu a kvalitu. Preto sme sa rozhodli preniesť svetové trendy kúsok po kúsku do pravidiel poctivej českej výroby. Na začiatok sme oživili jeden zo starých výrazov Lev Salons, ktorý v sebe nesie časť džentlmenstva, časť zdravého sebavedomia, ale predovšetkým odvahu byť sám sebou. 

Snažíme sa, aby bol e-shop Lev Salons selektívny a štýlový pre všetkých mužov, ktorí sa starajú o svoj vzhľad. Sme hrdí na to, že každý produkt, ktorý ponúkame, je tej najvyššej kvality a nedá sa kúpiť v bežnom obchode alebo drogérii.

E-mail: info@levsalonov.sk


Kdo je Lev Salónov?

"Človek, ktorý je sám sebou, alebo kýmkoľvek chce byť. S ľahkosťou. S ľahkosťou. Proti konvenciám, spoločenským kategóriám, predpokladom a očakávaniam. Džungľu každodennej reality zdoláva silou osobnosti, veľkými i malými gestami, ale vždy úprimnými. Vie sa o seba postarať, užívať si život, ale nezabúda, odkiaľ pochádza a čo je naozaj dôležité."

Toto je Lev Salónov™ - slovenský pojem, ktorý sa pomaly vytráca z nášho slovníka. Začal sa nahrádzať nepresným výrazom gentleman, ktorý v našom jazyku nemá vhodný preklad. Poďme spoločne priviesť Leva Salónov späť k životu!


Na čem si zakládáme? 

Náš zákazník, náš Lev Salónov, ​​náš pán.

Potrpíte si na zákaznícky servis a bleskové doručenie.

Zakladáme si na kvalite a pôvodu, aby sme sa mohli zaručiť za každý náš produkt.

Lev Salónov nie je muž kompromisov, a preto sa individuálne nemusí všetkým svojim potrebám vyrovnať. Nič pre nás nie je zbytočné!


Buď Lev Salónov!


Z čoho môžete vyberať:

Módne doplnky z pravej kože českej výroby

Čisto pánska kozmetika s veľkým zameraním na fúzače

Všetky potreby na tradičné mokré holenie

Ručne vyrábané drevené motýliky

Príslušenstvo týkajúce sa nerestí ako fajčenie cigár

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie