Angry Beards kefa na fúzy

Drevená kefa na fúzy od českej značky Angry Beards s diviačími štetinami. Dajte zbohom zacuchaným fúzom. Vykefujte ich od korienkov až ku končekom a rovno zbavíte kožu mŕtvych buniek a prekrvíte ju pre ešte lepší rast. Gentler kefa je určená pre kratšie fúzy, naopak Harden pre dlhšie, vyber si svoju variantu!

Kľúčové vlastnosti kefy na fúzy Angry beards:

  • Kefa pomôže s rovnomerným nanesením balzamov a olejov.
  • Perfektné prečítanie od korienku ku končekom.
  • Kancové štetiny zasadené do bukového dreva.
  • Stimulačný a antistatický efekt.
  • Dokonalý rozmer aj tvar.
  • Pravidelným kefovaním docielite zdravé, dobre vyzerajúce fúzy a ku všetkému podporíte aj ich rast.
  • Jednorazová investícia - zostane vám už na furt, len sa o neho musíte dobre starať.
Vyber si svoju variantu
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom Skladom Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
14.12.2022 14.12.2022 Zvoľte variant
12,90 €
Angry Beards kefa na fúzy

Ergonomicky tvarovaná kefa na fúzy

Od českej značky Angry Beards vyrobený z bukového dreva, do ktorého je zasadené veľké množstvo diviačích štetín. Tie veľmi dobre prečesávajú fúzy až k pokožke, majú antistatický účinok a fúzy pekne uhladia. Je mäkšia, ideálna pre kratšie fúzy. Veľkosť: 10,3 x 6,3 cm. Dodávaný v bavlnenom obale. Vyrobené v Českej republike. Rozmery: 10,3 x 6,3 cm.

Na čo je dobrý Gentler?

Veľké množstvo diviačích štetín, ktoré zaistia kvalitné prečesanie kratších fúzov. Kancové štetiny vďaka svojej tuhosti fúzy dobre rozčešú, majú antistatický účinok a fúzy pekne uhladia.

Na čo je dobrý Harden?

Ideálne množstvo kombinácie diviačích a syntetických štetín, kvôli dosiahnutiu väčšej tuhosti, ktorú dlhšie fúzy vyžadujú. Súčasne sú medzi trsmi štetín medzery, aby sa medzi dlhšie fúzy dostali a naozaj ich vykefovali.

Ako používať kefu?

Kefujete ideálne po použití nejakého prípravku. Kefovaniu takzvane nasucho sa vyhnite, nielen že to drie, ale fúzy tým môžete polámať a poškodiť. Kefovať bradu raz-dvakrát denne úplne stačí - aj tu platí, že menej je niekedy viac. Príliš časté kefovanie môže totiž viesť až k vypadávaniu fúzov. Používanie kefy je pre fúzy nielen benefit, ale doslova nutnosť.

Vďaka riadnemu kefovaniu odstránite odumreté kožné bunky, a pokiaľ prečešete fúzy hneď po aplikácii olejčeka alebo balzamu, dosiahnete tým rovnomerné rozprestretie prípravku po celej dĺžke fúzov. Navyše vďaka premasírovaniu pokožky kefou stimulujete rast fúzov. Raz-dvakrát denne to ale stačí - aby ste si príliš nedráždili vrchnú vrstvu kože, čo by mohlo viesť až k vypadávaniu fúzov.

Starostlivosť o fúzy s Angry beards

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Angry Beards v roku 2017 vleteli ako delová guľa na trh s kozmetikou pre chlapov. Fenomén, ktorý začal ako experiment s kozmetickými hmotami v podaní dvoch fúzačov z Třebíča, sa rýchlo transformoval na kultovú záležitosť. Okrem e-shopu tak dnes engrybírdí výrobky nájdete v prezieravých drogériách a barbershopoch.

„Naštvaní fúzači“ servírujú tisícom chlapov propriety, ktoré im pomáhajú v top forme udržať fúzy, vlasy, gule i ostatné časti testosterónom nasiaknutých tiel. Medzi megahity v sortimente patria predovšetkým prípravky na podporu rastu fúzov z radu Beard Doping a Beardroids, doplnené o nevyhnutné náradie na kultiváciu tvárovej srsti - kefy, žehličky, shavetty.

Masívnej obľube chlapov a ich žien sa teší aj celá séria Calm Balls - mazanie na kulestroj. A limitované edície brandového oblečenia, sexy omaľovánok alebo nechutne robustných prsteňov patria k pravidelným spúšťačom davového šialenstva.

Do posledného detailu vymyslené a poctivo vyrobené v Českej republike.