Bluebeards Revenge Cuban Beard sada

Doprajte svojim fúzom príjemnú pikantnú vôňu inšpirovanú Karibikom a skroťte ich s darčekovou sadou Bluebeards pre starostlivosť o fúzy.
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Na požiadanie, tovar na ceste!
24 €
Bluebeards Revenge Cuban Beard sada
Doprajte svojim fúzom príjemnú pikantnú vôňu inšpirovanú Karibikom a skroťte ich s darčekovou sadou Bluebeards pre starostlivosť o fúzy. Sada je dodávaná v papierovej darčekovej krabičke. Sada obsahuje: - olej na fúzy Cuban 30 ml - kombinuje jedinečnú zmes prírodných vonných olejov a vitamínu E. Vaše neskrotné fúzy zmäkčia, vyhladí a hydratuje nielen ich, ale aj pokožku pod fúzy. - cestovná kefa na fúzy - s vegánskymi štetinami vytvorenými zo syntetizovaných celulózových vlákien. Pomáha udržať fúzy v správnom tvare, odstraňuje vypadané fúzy a odumretú pokožku. Pravidelné kefovanie oživuje pokožku a stimuluje produkciu mazu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Britská spoločnosť Bluebeards Revenge pôvodne začala s výrobou holiaceho strojčeka pre mužov s hustým a neposlušným strniskom. Neskôr sa rozhodli vyrábať veľké množstvo produktov pre starostlivosť, ako napr. oleje na fúzy, vosky na fúzy a mnoho ďalších, ktoré boli navrhnuté tak, aby napomáhali ľahko upraviť fúzy. Firma Bluebeards Revenge má vo svojom sortimente taktiež britvy, príslušenstvo na holenie, mydlá, kondicionéry a prekvapivo aj vône, ktoré zaručujú, že budete voňať ako pravý muž. Zaujímavosťou je, že majitelia sú výhradne proti testovaniu produktov na zvieratách.