Kožený set Al Brown na druhú

Ako málo stačí na dokonalosť. Nevšedný dizajn, kvalitná koža a ručné práce, to je kožený motýlik a opasok od značky Capone. Obaja sú inšpirované štýlom a eleganciou zrejme najznámejšej postavy amerického organizovaného zločinu, Al Caponom, tiež prezývaným "Al Brown". Luxusná hnedá koža sa bude vynímať na akomkoľvek pánskom obleku, najmä ak sa ju podarí zladiť k Tvojim topánkam. Môžeš si byť tiež istý, že v spoločnosti budeš vynikať bez toho, aby si sa púšťal do veľkých módnych výstrelkov. Skrátka presne to, čo chce každý Lev Salónov.

Kľúčové vlastnosti:

  • Poctivá ručná práca z Moravy
  • Každý výrobok je unikátny
  • Dva doplnky, ktoré doladia celý vzhľad
  • Nevšedný dizajn
  • Koža, ktorá vonia...

Opasok posielame vo veľkosti 115 cm a upravíš si ho priamo na mieru podľa návodu nižšie, alebo ti ho upravíme na mieru my – stačí pripísať do poznámky požadovanú dĺžku.

Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2022
52 €
Kožený set Al Brown na druhú
Kožená sada Al Brown na druhou
Novinka Tip

Rozmery opasku:

Šírka: 35mm

Dĺžka: 75 - 110cm

Rozmery motýlika:

Dĺžka: 12cm

Výška: 7cm

Dĺžka opasku: 48cm

Materiál: pravá koža

Viac o tejto značke si môžete prečítať tu.

zkraceni-opasku-capone

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Capone vznikla v roku 2019 ako privátna značka Leva Salónov, sústreďuje sa na exkluzívne pánske doplnky z pravej kože. Všetka výroba je sústredená v Českej republike v rodinnej firme so sídlom v Poodří. Dizajn je inšpirovaný vycibreným štýlom talianskych mafiánov a náročnými požiadavkami všetkých Levov Salónov. Produkty sa radia do niekoľkých kolekcií pomenovaných vždy po jednom z veľkých mien amerického podsvetia. Každá kolekcia sa vyznačuje rovnakým odtieňom kože, vďaka čomu je možné doplnky dokonale kombinovať. Viac o tejto značke si môžete prečítať tu.