Prípravok pre lepšie fúzy Steve's Beard Booster (30 ml)

Beard Booster českej značky Steve´s podporuje pri pravidelnom používaní rast fúzov.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
14.12.2022
9,10 €
Prípravok pre lepšie fúzy Steve's Beard Booster (30 ml)
8186 stevuv beard booster pripravek pro rust vousu 30 ml
Novinka
Beard Booster českej značky Steve´s podporuje pri pravidelnom používaní rast fúzov. Prekrvuje pokožku a dodáva jej hydratáciu a potrebné živiny. Rozbehne fúzy, ktoré sa zatiaľ skrývajú pod povrchom. Objem 30 ml. Upozornenie: Kde nie sú gény, ani Steve nezaberie. Použitie: 2x denne rozotrite na koži pod fúzy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Slovenská kozmetická značka STEVE'S NO BULLSHIT! KTO JE VLASTNE STEVE? "Steve som ja. Steve si trochu aj ty. Steva už nebaví pozerať reklamy v časopisoch s naolejovanejma týpkami, pretože sixpack v živote mať nebude. Ani si nemyslí, že by mu šampón mal nejako zásadne zmeniť život. Nechce spekulovať, či si má spekulovať, či si má špekulovať. dať najskôr kondicionér s vesmírnou technológiou a potom šampón z motýlích krídiel, alebo naopak. Chce jednoducho šampón. Dobrý šampón. Preto ho Steve vyrobil.

U STEVA PROSTE ŽIADNY BULLSHIT NENÁJDEŠ! Steves's No Bullshit Company vyrába skrátka dobrú kozmetiku. Máš vlasy? Tak potrebuješ šampón. Potrebuješ oživiť tvár? Potom ti dobre poslúži hydratačný krém. Nerastú ti fúzy alebo ich máš málo? Odporúčame ti Beard Booster! Žiadne špkulovanie, Steve ti jednoducho pomôže vyriešiť všetky tvoje problémy. Všetky produkty sú vyrobené v Českej republike.