Stevov šampón na všetky vlasy a fúzy (250 ml)

Šampón na vlasy a fúzy na každodenné použitie od českej značky Steve. S jemnou pánskou vôňou.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2022
119 €
Stevov šampón na všetky vlasy a fúzy (250 ml)
Steve´s Shampoo For Everything šampon na vlasy a vousy 250 ml
Akcia Novinka
Šampón na vlasy a fúzy na každodenné použitie od českej značky Steve. Vďaka arganovému oleju a extraktu z aloe vera obsahuje mnoho pre vlasy prospešných látok. S jemnou pánskou vôňou. Objem 250 ml.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Slovenská kozmetická značka STEVE'S NO BULLSHIT! KTO JE VLASTNE STEVE? "Steve som ja. Steve si trochu aj ty. Steva už nebaví pozerať reklamy v časopisoch s naolejovanejma týpkami, pretože sixpack v živote mať nebude. Ani si nemyslí, že by mu šampón mal nejako zásadne zmeniť život. Nechce spekulovať, či si má spekulovať, či si má špekulovať. dať najskôr kondicionér s vesmírnou technológiou a potom šampón z motýlích krídiel, alebo naopak. Chce jednoducho šampón. Dobrý šampón. Preto ho Steve vyrobil.

U STEVA PROSTE ŽIADNY BULLSHIT NENÁJDEŠ! Steves's No Bullshit Company vyrába skrátka dobrú kozmetiku. Máš vlasy? Tak potrebuješ šampón. Potrebuješ oživiť tvár? Potom ti dobre poslúži hydratačný krém. Nerastú ti fúzy alebo ich máš málo? Odporúčame ti Beard Booster! Žiadne špkulovanie, Steve ti jednoducho pomôže vyriešiť všetky tvoje problémy. Všetky produkty sú vyrobené v Českej republike.