Uppercut Deluxe Vantasy LE pomáda na vlasy 100 g

Silne tužiaca pomáda na vlasy Uppercut v limitovanej edícii s metalickými vločkami av plechovke s motívom fantasy umenia v štýle 70. rokov.
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
5.10.2022
18,10 €
Uppercut Deluxe Vantasy LE pomáda na vlasy 100 g
Limitovaná edícia pomády na vlasy od austrálskej značky Uppercutve zlatej verzii s metalickými vločkami a kovovej plechovke s motívom fantasy umenia v štýle 70. rokov. Táto pomáda so silne tužiacim efektom je určená pre náročných mužov. Je na vodnej báze, vhodná pre všetky typy vlasov a dodá vlasom stredne vysoký lesk. Hmotnosť 100 g.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Austrálska značka Uppercut bola založená dvoma kreatívnymi barbermi Lukom Newmanom a Stevom Purcellom. V tej dobe boli holičstvá v Austrálii ešte na nízkej úrovni av krajine sa používali len priemerné produkty, ktoré ich frustrovali. To prinútilo týchto dvoch mladíkov k založeniu vlastnej značky, kedy experimentovali s rôznymi receptami viac ako rok až dospeli k prvému s názvom „Uppercut Deluxe Pomade“. Produkt sa začal veľmi dobre predávať, čo posunulo Uppercut dopredu a začal sa rozvíjať. Dnes sa Uppercut produkty vyrábajú z najkvalitnejších prísad a prinášajú sortiment výrobkov vysokej kvality pre pánov. Samozrejme nezostali iba pri pomád na vlasy a vyrábajú produkty na holenie a pre starostlivosť o pánske fúzy.