Vlastný drevený motýlik

Výber podľa vlastných predstáv? To u nás nie je žiadny problém! Vytvor si vlastného motýlika a zlaď sa do farieb, ktoré nosíš najradšej. Vybrať si môžeš zo štyroch druhov dreva a množstva látok. Nevybral si si svoj variant? Nevadí, napíš nám a určite spoločne niečo vymyslíme.

Kľúčové vlastnosti:

  • Vyrobené v Českej republike
  • Ručne vyrábané motýliky z pravého masívu. Môžeš si vybrať medzi javorovým, čerešňovým, orechovým alebo olivovým drevom.
  • Poctivá ručná práca
  • Každý motýlik je unikátny
Výběr dřeva
Barva látky
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Na požiadanie, tovar na ceste! Zvoľte variant
29,50 €

Rozmery: 12 x 6 cm

dreveny-motylek

Materiál: Všetky naše motýliky sú vyrobené z pravého dreveného masívu. Každý kus je navyše úplne unikátny svojou štruktúrou aj farbou, vďaka čomu sa staneš jeho jediným majiteľom na svete.

strom-tresen

Čerešňa je rýchlo rastúci strom s bohatou korunou. Jej drevo patrí do kategórie tvrdého dreva a je flexibilné, poddajné a dobre opracovateľné. Navyše sa pýši svojou zamatovou hladkosťou a krásnou červenkastou farbou.

strom-oresak

Orech kráľovský je jedna z najpestovanejších drevín na svete. Pestuje sa pre svoje plody vlašské orechy a pre svoje kvalitné a rýchlo rastúce drevo, ktoré je dokonale hladké a vyznačuje sa tmavo hnedou až šedou farbou s krásnou štruktúrou.

strom-olivovnik

Olivovník pochádza z Ázie a Afriky a pestuje sa najmä pre svoje plody olivy. Farba olivovníka je typicky krémovo-žltá s nezameniteľnou štruktúrou. Drevo je navyše veľmi kvalitné a odolné proti poškriabaniu.

strom-javor

Javorové drevo patrí k tým najsvetlejším, jeho farba býva typicky slonovinovo biela, do krémova. Drevo je zároveň tvrdé, kvalitné a krásne lesklé. U nás nájdeme javor najčastejšie v parkoch a okrasných záhradách.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Produkty značky Lev Salónov vám poskytujú maximálnu kvalitu za rozumnú cenu. Keďže máme produkty pevne pod kontrolou, je zaručené, že sa k vám, našim zákazníkom, dostanú v najlepšej možnej kvalite.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie